TRUCKTR.COM DA 2019 YENİ 0 KM TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI FİYAT LİSTESİ VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR 2019 SIFIR KM


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

YENİ FORD F MAX YENİ FORD TIR  FORD F MAX FMAX ÇEKİCİ TIR F-MAX 2019 FORD UN YENİ TIRI

Ford Motor Company, Henry Ford tarafından Highland Park, Michigan, ABD'de 16 Haziran 1903 tarihinde kuruldu. Şu anda merkezi Dearborn, Michigan'dadır.

Michigan'da dünyada ilk otomobil üretimine adım atan, otomotiv sektörü liderlerinden Ford Motor Company, 6 kıtada, 200 pazarda araç üretip, dağıtmaktadır. Dünya genelinde yaklaşık 187.000 çalışanı vardır . 2007 yılı cirosu 172,455 Milyar dolardır Ford Motor Company’nin ana ve bağlı otomotiv markaları Aston Martin, Ford, Lincoln ve Mercury’dir. Otomotivle ilgili hizmet kuruluşları Ford Motor Credit Company ve Hertz’i de kapsamaktadır. Ford Jaguar ve Land Rover'i 2008 yılında bir Hint şirketi olan Tata'ya, Volvo'yu ise 2009 yılında bir Çin şirketi olan Geely'e satmıştır.

Ford oldukça yüksek sayıda üretime geçerken; endüstrinin de genel anlamda gelişmesinde büyük rol oynadı. Ford, Eli Whitney'nin düşüncelerini kullanarak değişebilir parçaları kullanıyordu. Böylelikle, arabalar daha düşük masraflarda üretilebiliyor ve yenilenebiliyordu.

kaynak: wikipeia

 

  • FORD TRUCKS
 
3226
 
Cargo

KAMYON MODELLERİ

 

 

 

 

FORD UN YENİ TIRI  FORD UN YENİ ÇEKİCİSİ YENİ FORD TIR YENİ FORD ÇEKİCİ FORD F MAX

FORD KAMYON FİYATLARI
FORD KAMYON FİYAT LİSTESİ
FORD ÇEKİCİ FİYATLARI
FORD ÇEKİCİ FİYAT LİSTESİ
FORD TIR FİYATLARI
FORD TIR FİYAT LİSTESİ

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ


FORD KAMYON
YENİ FORD KAMYON

FORD KAMYON 2019
YENİ FORD

FORD KAMYON FİYAT
YENİ FORD ÇEKİCİ

FORD KAMYON FİYAT LİSTESİ
YENİ FORD KAMYONLAR

FORD KAMYON FİYATLARI
YENİ FORD ÇEKİCİLER

FORD KAMYON MODELLERİ
FORD KAMYON TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

 

Tasarım ve Uygulama KENAN YILMAZ