TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

Kubota traktör Kubota Corporation Osaka, Japonya merkezli bir Traktör ve ağır ekipman üreticisidir. Kayda değer katkılarından biri, Solar Ark'ın inşasıydı.  Şirket 1890 yılında kuruldu.Şirket; traktörler ve tarım ekipmanları, motorlar, inşaat ekipmanları, otomatlar, boru, vanalar, dökme metal, su arıtma, atık su arıtma ve iklimlendirme ekipmanları gibi birçok ürün üretmektedir.Kubota traktör motorları, minik 0.276 litrelik motordan 6.1 litrelik motora kadar değişen, hem hava soğutmalı hem de sıvı soğutmalı tasarımlarda, doğal olarak emişli ve zorlamalı endüksiyonlu hem dizel hem de benzinli veya kıvılcım ateşlemeli biçimlerdedir. (kubota traktör modelleri) Silindir konfigürasyonları tek silindirli sıralı altı silindire kadardır, tek silindirli dört silindir en sık olanlarıdır. Bu motorlar tarımsal ekipmanlarda, inşaat ekipmanlarında, traktörlerde ve denizcilikte yaygın olarak kullanılır. 2019 kubota Şirket, Tokyo Menkul Kıymetler Borsası'nın ilk bölümünde yer almaktadır ve TOPIX 100  ve Nikkei 225  'nın bir kurucusudur.

 

KUBOTA TRAKTÖR

 

KUBOTA B2420

KUBOTA B1820

 

 

KUBOTA M71 SERİSİ

KUBOTA B2650

 

 

KUBOTA M110GX-M135GX

KUBOTA M108S

 

 

KUBOTA MK5000

KUBOTA MK5000

 

 

KUBOTA M7040

KUBOTA L1361

 

KUBOTA M6040

KUBOTA M8540

 

KUBOTA M8540A

KUBOTA M7040

 

KUBOTA M9540

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ

KUBOTA TRAKTÖR MODELLERİ KUBOTA TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım