TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

LS Tractors bir mühendislik firmasıdır. Güney Kore'de LS Kablo bir bölümüdür. Grup başlangıçta LG şirketlerinin bir parçasıydı ve sırasıyla LG Traktörleri ve LG Kablo olarak biliniyordu. LS, Japonya için Mitsubishi traktörleriyle bağlantılıdır ve birçok Traktör Mitsubishi tasarımlarının yanı sıra Mitsubishi motorlarını da kullanır. New Holland Ag ayrıca LS-New Holland olarak satması için LS traktörlerini de ithal ediyor. (Başlangıçta New Holland'ı satın alan Fiat ile anlaşmaları vardı. New Holland, CNH Global'in bir bölümüdür).
LS daha önce Kuzey Amerika'da toplanan Montana Traktörleri için temel modeller tedarik etti; ve Montana markası altında satılmaktadır. Bu anlaşma, LS'nin 2009'da kendi ithalat ve bayi ağına başlamaya karar vermesiyle sona erdi. Kuzey Amerika'da satış için Hindistan Escorts Agri'nin bir bölümü olan Farmtrac için inşa ettiler; ve Kuzey Amerika'da da satılan TAFE Traktörler için.

 

LS TRAKTÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ

LS TRAKTÖR MODELLERİ LS TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım